Od Kuźnicy (w przyszłości od Władysławowa) po Juratę wiedzie przepiękna rowerowa stegna (16km.). Przed rowerzystami roztaczają się widoki, których nie ma żaden pasażer samochodu. Na niektórych odcinkach jest to majstersztyk krajobrazowy.

Ścieżka ma jeszcze jeden, chyba nie odkryty walor. Jest pozbawiona wzniesień. Będzie zatem służyć i najstarszym z wypoczywających na półwyspie. Jest nadto atrakcją nie tylko letnią. Zajdzie się sporo jej użytkowników poza czasem letnich upałów.
Od teraz tylko na Półwyspie będzie można wdychać jod, jadąc na rowerze. O ile oczywiście w Zatoce Puckiej nie zabraknie jodo-twórczych alg.

Wspaniałe położenie ścieżki, tuż nad brzegiem zatoki, póki co jeszcze dobrze nie odkryte przez turystów i media, stanie się jedną z głównych atrakcji turystycznych Półwyspu. Jej znaczenie już wykracza poza jastarnicką gminę. Na razie, ucięta z obu stron od sąsiednich gmin Władysławowa i Helu jest konkurencyjną w stosunku do innych atrakcji jakie do tej pory były do dyspozycji letników.


Oceń artykuł jako pierwszy

Oceń, skomentuj artykuł jako pierwszy


wladyslawowo.org

wczasy we Władysławowie

ustroniemorskie.org

wczasy w Ustroniu Morskim

kuznica.eu

wczasy w Kuźnicy

chalupy.com

wczasy w Chałupach

ostrowo.eu

wczasy w Ostrowie


©  2003 - 2024   www.jastarnia.eu - noclegi na morzem na wczasy w Jastarni - wakacje w Jastarni

poniedziałek, 22 kwiecień 2024r. 20:16:54, online: 53 (0/2), 10.6 ms